На главную страницу КОНСУЛЬТАЦИИ >>>

Н Е В Р О Л О Г И Я

Вопрос №3524 (2012-04-03) Спрашивает: Зоряна Ответы: 1 шт
Доброго дня. Я зоряна-37років. Скажіть, будь-ласка, яке лікування можна застосувати при такому діагнозі-Нестабільність С2,лістез С3, гіперлордоз С2-С4, кіфоз грудного відділу, клиноподібні деформації тілTh3-Th6,міжхребцевий остеохондроз Th1-TH7.СколіозTh5 вправо, торсія Th1-Th5(дві третіх),хрящовий вузол міжхребцевих дисків L5-S1. При цьому постійний грудний радикуліт--жахливі болі вночі. Часте сечовиділення. Проблеми з очним нервом (чи може бути пов'язано з остеохондрозом?)
Мені лікар нічого не прописувалаі сказала, що може допомогти лише санаторно-курортне лікування.
Наперед дякую вам, доктор

ОТВЕЧАЕТ: Осташко Виталий
Доброго дня, Зоряна.
Ви у своєму запитання написали як викладено ваш рентгенологічний діагноз при цьому називаючі ті або інші порушення, ви не даєте ніякої інформації про ступінь цих порушень.
Ви пишите про лістез і не вказуєте його ступінь; пишите про хрящовий вузол м/х дисків і не вказуєте ані розміри, ані точну локалізацію його. Ви пишите про кіфоз у грудному відділі, але ж у нормі в цьому відділі має бута саме кіфоз і нищо інше.
Таким чином, дуже важко давати серйозну оцінку наведеним даним. Вже б краще було просто на цей знімок подивитися.
Щодо зв'язку остеохондрозу і проблем з очним нервом (яких?!) можна що завгодно писати з точки зору теорії ймовірності.
Щодо частого сечовиділення, то це вже ближче до теми, але тоді повинна мова йти скоріше про неможливість утримувати сечу. В такому випадку потрібен неврологічний огляд обовэязково і при потребі - МРТ спинного мозку.

Вернуться назад

Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн УКРМЕД - Каталог Медичних Сайтiв в Українi

US * /
ВЫ МОЖЕТЕ ЗАДАТЬ ВОПРОС НА ТЕМУ:

ПОИСК ПО КЛЮЧЕВОМУ СЛОВУ:
введите слово
раздел поиска

ЗАДАЙТЕ СВОЙ ВОПРОС
Вопрос:

Ваше имя:

ВНИМАНИЕ:
* Просьба НЕ ЗАДАВАТЬ вопросы касающиеся детской неврологии и педиатрии!
** Если Вы хотите получить подробный ответ на свой вопрос, тогда зайдите в ВОПРОСЫ В ПРИВАТЕ
*** Если Вы хотите продолжить тему старого вопроса, то укажите его № в поле вопрос.
DESIGNED AND PROGRAMMED BY  ©2000-2017 Nevropatolog