На главную страницу КОНСУЛЬТАЦИИ >>>

Н Е В Р О Л О Г И Я

Вопрос №3425 (2011-06-22) Спрашивает: Олег Ответы: 1 шт
Доброго дня. Прошу допомогти визначити діагноз. Сьогодні до обіду почав відчувати незначне напруження м'язів у правій скроні. поступово до вечора напруження зростало (охоплювало все більшу зону), охопивши зону з правого боку голови діаметром приблизно 10-15 сантиметрів і почала потрохи охоплювати зону щоки - донизу по обличчю. Таке враження, що м'язи дуже сильно напружені, тому дуже тверді (по відчуттях нагадує спазм чи судорогу). На вигляд схоже, що половина голови спухла. При рухах щелепою відчуваю незначний біль від перенапруження м'язів з правого боку голови і щелепи. При натисканні в таких зонах відчуття мов натискаю на дуже напружені м'язи (відповідний біль).
Протягом дня ніби ніде не вдарявся і алергічних реакцій такого роду також ніколи не було. Імовірність протягу також дуже низька. Прошу допомоги у визначенні діагнозу і причини появи такого стану. Завчасно дякую!
Про себе: чоловік, 28 років, іноді виникають болі в зоні шиї через офісний тип роботи, минулого тижня пройшов 5-ти денний курс масажу, особливих скарг на здоров'я не маю.

ОТВЕЧАЕТ: Осташко Виталий
Так я не понял, спазм мышц лица (судорога) фактически была или вам это только казалось? И сколько Это длилось?

Вернуться назад

Рейтинг@Mail.ru Украина онлайн УКРМЕД - Каталог Медичних Сайтiв в Українi

US * /
ВЫ МОЖЕТЕ ЗАДАТЬ ВОПРОС НА ТЕМУ:

ПОИСК ПО КЛЮЧЕВОМУ СЛОВУ:
введите слово
раздел поиска

ЗАДАЙТЕ СВОЙ ВОПРОС
Вопрос:

Ваше имя:

ВНИМАНИЕ:
* Просьба НЕ ЗАДАВАТЬ вопросы касающиеся детской неврологии и педиатрии!
** Если Вы хотите получить подробный ответ на свой вопрос, тогда зайдите в ВОПРОСЫ В ПРИВАТЕ
*** Если Вы хотите продолжить тему старого вопроса, то укажите его № в поле вопрос.
DESIGNED AND PROGRAMMED BY  ©2000-2017 Nevropatolog